Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny manager sprzedaży

Cosmedica

Warszawa

10 dni temu

Cosmedica to ludzie z pasją.
Razem tworzymy społeczność Wellbeing.

Cosmedica to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna. Oprócz szerokiej oferty proponujemy bogactwo asortymentu, specjalistyczne konsultacje i usługi Opieki Farmaceutycznej. Znane marki, fachowe porady, wygoda i dobre ceny. Dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny to nasza misja.

Obowiązki:
  • Koordynowanie pracy podległych aptek
  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów sprzedażowych i jakościowych
  • Nadzór nad funkcjonowaniem podległych placówek zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi pacjenta
  • Monitorowanie pracy kierowników oraz personelu aptek
  • Raportowanie działań
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim
  • Wykształcenie wyższe
  • Zdolności analityczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Mobilność i gotowość do wizyt w podległych placówkach (wymagane prawo jazdy kat. B)
  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej
Oferujemy:
  • Stabilną pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
Nasza misja
  • Jesteśmy uważni na ludzi
  • Nam się chce
  • Dbamy o wellbeing drugiego człowieka
  • Zapewniamy rezultaty
  • Mamy dobre intencje
  • Rozwijamy siebie i innych
Nasze wartości
  • Wiarygodność
  • Pasja
  • Przede wszystkim człowiek
Oferujemy
  • Umowe o pracę
  • Opiekę medyczną Enel-Med
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z póżn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, ze zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dowiedz się więcej: https://cosmedica.pl/

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny

Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Kierownik Regionalny Praca Kierownik Regionalny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (639)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (231)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2001)
Radom (176)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (61)