Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Branża Paliwowa

E100 International Trade sp. z o.o

Szczecin

133 dni temu

E100 - to europejska firma, oferująca pełny wachlarz usług, niezbędnych dla krajowych i międzynarodowych przewoźników. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług dodatkowych dla transportu. W swoim działaniu wykorzystujemy nowoczesne technologie, oszczędzające czas i pieniądze naszych Klientów. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego.

Poszukujemy osób ambitnych i pełnych pasji do działania! Zapewniamy cykl szkoleń, które pozwalają poznać branżę jak i zgłębiać tajniki sprzedaży oraz negocjacji handlowych.

Chcesz rozwijać swoją karierę w sprzedaży?

Lubisz inicjować działania i budować relacje z Klientami?

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów z branży transport/logistyka/spedycja (kontakty telefoniczne oraz spotkania bezpośrednie, B2B),
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Budowanie bazy Klientów i weryfikacja możliwości sprzedażowych,
  • Analiza konkurencji, prowadzenie akcji marketingowych, budowanie relacji,
  • Raportowanie działań,
  • Tworzenie materiałów sprzedażowych/indywidualnych ofert dla Klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klientów,
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Umiejętność badania rynku, docierania do potencjalnych Klientów i budowania relacji biznesowych,
  • Inicjatywa, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację celów,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,
  • Atutem będzie znajomość branży: logistyka/transport/spedycja/paliwa.
Oferujemy:
  • Stabilną współpracę w ramach umowy o pracę, konkurencyjne warunki wynagrodzenia i motywacyjny system prowizyjny!
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze,
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości,
  • Realną możliwość awansu, indywidualnie dopasowaną ścieżkę kariery i szkoleń w ramach potrzeb,
  • Bardzo dobry system prywatnych benefitów (opieka medyczna, karta multisport).

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy