Rehabilitant

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Warszawa

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2651876, z dnia 2019-09-10

Środowiskowy Dom Samopomocy prowadzony przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi zatrudni rehabilitanta w wymiarze ¼ etatu.

Rehabilitant

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Co najmniej 3 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.
  • Zaangażowanie, elastyczność, samodzielność i rzetelność w realizacji obowiązków zawodowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w miłym, kreatywnym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych [„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji i na czas rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”] proszę przesyłać na adres e‑mail:

e.kielb@otwartedrzwi.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną 19.09.1995 roku. Powstało dzięki determinacji kilkunastu osób, z różnych profesji, z przekonania, że problemy społeczne należy rozwiązywać wspólnie. Nasza misja to zapobieganie wykluczeniu społecznemu, podejmowanie działań wspierających osoby wykluczone oraz tworzenie warunków ich powrotu do społeczeństwa i pełni praw.

Poznaj stanowisko: Rehabilitant 
Rehabilitant jest to specjalista w zakresie rehabilitacji osób z dysfunkcją narządu ruchu. Osoba ta przywraca sprawność pacjenta przez ćwiczenia i różnorodne zabiegi. W tym zawodzie niezbędna jest wiedza z zakresu anatomii i fizjologii człowieka i dobra kondycja ruchowa. Zawód ten mogą wykonywać absolwenci szkoły medycznej lub studiów wyższych o ...
Praca Rehabilitant