Sales Analyst

Devire

Poznań

3 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Poznań

Nr ref.: PL41654

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego Klienta, jednego z SSC w samym centrum Poznania, poszukujemy obecnie Kandydatów posługujących się MS Excel na bardzo dobrym poziomie, znających biegle język angielski oraz chcących rozwijać się w obszarze analizy danych, wspierając dział sprzedaży firmy.

Zadania:

  • Analiza oraz prezentacja danych związanych ze sprzedażą produktów firmy
  • Opracowywanie wskaźników dotyczących wyników sprzedażowych, w odniesieniu do prognoz i planów
  • Nadzór nad poprawnością danych i ich korekta w systemie
  • Uzgadnianie wartości transakcji z działem sprzedaży oraz działem księgowości
  • Przeprowadzanie szkoleń z procedur dla pracowników działu sprzedaży
  • Ciągłe doskonalenie narzędzi

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w obszarze analizy danych
  • Biegłą znajomość języka angielskiego, pozwalającą na swobodną komunikację (B2+/C1/C2)
  • Bardzo dobrą umiejętność obsługi MS Excel (umiejętność programowania VBA będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość Power BI, Power Query oraz SQL
  • Analityczne myślenie i umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w globalnej firmie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Nowoczesne biuro w samym centrum Poznania
  • Możliwość rozwoju umiejętności z obszaru analizy danych
  • Elastyczne godziny pracy - 8-16/9-17

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Analityk Sprzedaży
Analityk sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, analizuje wyniki sprzedaży poszczególnych produktów firmy lub przedsiębiorstwa. Pozyskane w ten sposób dane wykorzystywane są do kreowania polityki sprzedażowej firmy, mając na celu podwyższenie wyników finansowych. W analizowaniu wyników sprzedażowych osoba zatrudniona na tym stanowisku może skupiać się na poszczególnych produktach, ...
Praca Analityk Sprzedaży