Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielny Księgowy/-a

Advisory Group TEST Human Resources

Kraków

290 dni temu

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 5271

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość przepisów CIT, VAT, PIT oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość przepisów z zakresu kadr/płac
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista oraz kultura pracy

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełniej księgowości bilansowej i podatkowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzanie dokumentacji podatkowej firmy - CIT, VAT, VAT UE, VAT 27
  • Przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego, dokumentacji do badania sprawozdania oraz współpraca z audytorem
  • Sporządzanie sprawozdań GUS
  • Weryfikacja dokumentacji i transakcji finansowych firmy
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont w ramach okresowego zamknięcia ksiąg
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pracę pełną wyzwań

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy