Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielny księgowy

Hofamnn Natursteinwerke Polen Sp. zo.o.

Kraków

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2359536, z dnia 2019-03-13

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur sprzedaży ,zakupu i raportów kasowych.
  • sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych, kwartalnych, rocznych na potrzeby jednostki.
  • przygotowanie i sporządzenie deklaracji VAT, CIT PIT i podatku od nieruchomości.
  • rozliczanie produkcji, budów i stanów magazynowych.
  • uzgadnianie sald rozrachunków, kontrola płatności.
  • kontrola dokumentów księgowych.
  • ewidencja środków  trwałych.

Wymagania

  • wykształcenia ekonomicznego.
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego.
  • biegła znajomość programu OPTIMA  i programów MS Office, szczególnie MS Exel.
  • praktycznej wiedzy z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego.
  • zaangażowania i umiejętności analitycznego myślenia.
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole.
  • komunikatywności i umiejętności szybkiego uczenia się.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji.

kontakt e-mail: jrajca@hofmann.com.pl

te. 12 422 25 89

Prosimy, by w CV zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Hofmann Natursteinwerke Polen GmbH Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest Hofmann Natursteinwerke Polen GmbH Sp. z o.o. Dane gromadzone są na potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Hofamnn Natursteinwerke Polen Sp. zo.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (799)
Wałbrzych (66)
Legnica (92)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (245)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (248)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (932)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (60)
Mazowieckie:
Warszawa (2216)
Radom (168)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (87)