Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielny pracownik działu handlowego

HYDAC Sp. z o.o.

Mikołów

291 dni temu

HYDAC lider na rynku hydrauliki siłowej, w związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce oraz w Europie Wschodniej przyjmie osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • możliwość samorealizacji i rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zadania:

  • prowadzenie zamówień handlowych tj. pełne opracowywanie wyznaczonych zleceń (odpowiedzialność za wszystkie aspekty związane z ich prawidłową i terminową realizacją)
  • opracowanie umów sprzedaży
  • przygotowywanie dokumentów wysyłkowych
  • prowadzenie korespondencji handlowej

Wymagania:

  • znajomość INCOTERMS
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office (Excel, Word)
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów i szybkiego kojarzenia faktów
  • pewność siebie, komunikatywność i dokładność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Firma HYDAC Sp. z o.o. jest spółką córką niemieckiego koncernu HYDAC TECHNOLOGY, światowego lidera w zakresie hydrauliki siłowej.

Nowa hala produkcyjna z zapleczem biurowym umożliwia realizację wciąż rosnącej liczby zamówień produkcyjnych, w szczególności budowę zaawansowanych technologicznie systemów hydraulicznych.

 Aktualnie w związku z silnym rozwojem firmy w Polsce oraz Europie Wschodniej, Hydac Sp. z o.o. może pochwalić się nowymi biurami w Warszawie, Gdańsku, w stolicy Łotwy Rydze oraz drugim biurem na Ukrainie w prężnie rozwijającym się mieście Donieck.

Oferta firmy HYDAC nie ogranicza się do dostawy komponentów czy agregatów hydraulicznych i smarnych, obejmuje również projektowanie, montaż, uruchomienie i wyspecjalizowany serwis urządzeń. To, co jednak nas wyróżnia to fachowa wiedza inżynierska, wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta, poparte szkoleniami technicznymi.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zamówień

Specjalista do spraw zamówień, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest odpowiedzialna za organizowanie i realizowanie procesu przyjmowania zamówień w firmie lub przedsiębiorstwie. Pracownik zatrudniony w tym charakterze weryfikuje przyjmowane formularze zamówień lub zgłoszenia telefoniczne, mailowe, etc. pod kątem dostępności określonych towarów lub usług i odpowiada na zapytania potencjalnych ...
Specjalista ds. Zamówień Praca Specjalista ds. Zamówień

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (705)
Wałbrzych (42)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (902)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1828)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (18)