Samodzielny referent ds. obsługi klienta - Kasjer

Eurofoam POLSKA

Zgierz

26 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Eurofoam Polska Sp. z o.o. w Zgierzu / k. Łódź, wchodząca w skład dużej grupy kapitałowej, zajmująca się produkcją, przetwórstwem i sprzedażą pianki poliuretanowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgierz
Zadania:
  • bieżąca obsługa klienta;
  • wypisywanie dokumentów wywozowych WZ oraz Faktur;
  • wysyłanie korespondencji do klienta;
  • kontrola transakcji między wydziałami Spółki;
  • przyjmowanie gotówki od klienta oraz sporządzanie raportów kasowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym Excela
  • Sprawna obsługa klawiatury
  • Gotowość do pracy zmianowej (III zmiany)
Oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kompetencji
  • możliwości doskonalenia zawodowego
  • pakiet socjalny
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Eurofoam Polska Sp. z o.o.., na stanowisko wskazane w ogłoszeniu“
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Eurofoam Polska Sp. z o.o.,"
Zgodnie z Art. 13. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 realizujemy obowiązek informacyjny na stronie www.eurofoam.eu Informujemy, że CV bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.
Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta