Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

HR PRIME S.C.

Poznań

109 dni temu

Ogłoszenie numer: 2022036, z dnia 2018-07-26

Wspólnie tworzymy nową firmę na rynku HR zajmującą się wyszukiwaniem, selekcją i rekrutacją pracowników. Nie ograniczamy się do wybranych branż i poszukujemy profesjonalistów ze wszystkich szczebli kariery zawodowej. Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się doradztwem finansowym, poszukujemy Specjalistów na stanowisko

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych;
  • współpraca oraz tworzenie deklaracji ZUS, US, GUS;
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków;
  • sporządzanie list płac;
  • współpraca z Działem Księgowości.

Wymagania

  • posiadasz 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym;
  • znasz Kodeks Pracy, przepisy prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych;
  • znasz programy Symfonia, Płatnik;
  • sprawnie posługujesz się MS Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w młodym zespole.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac