Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

SAP FI Consultant

Hicron Sp. z o.o.

Poznań

172 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
O NAS

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych oraz rozwojowych w ramach modułu SAP FI w roli Konsultanta Wiodącego lub Konsultanta Zadaniowego
  • Przygotowanie koncepcji biznesowych, specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, konfiguracja systemu SAP, przygotowanie danych podstawowych, przeprowadzenie testów modułowych i integracyjnych, wsparcie klienta w trakcie uruchomienia nowego rozwiązania
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów
  • Udział w rozwoju dedykowanych rozwiązań Hicron w ramach SAP FI
Wymagania
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze SAP FI lub udział min. w 2 projektach wdrożeniowych w obszarze SAP FI
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Chęć rozwoju w nowych i/lub niszowych rozwiązaniach SAP (S/4HANA, SAP CO, SAP RE-FX)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (20-50%)
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Udział w krajowych i międzynarodowych projektach oraz rozwój zawodowy w najnowszych technologiach SAP w kompetentnym i otwartym zespole
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole - pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka niemieckiego, Multisport oraz bogate życie firmy w zakresie eventów sportowych, rodzinnych, integracyjnych i społecznych

Poznaj

Specjalnością firmy HICRON są zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, takie jak systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, rozwiązania SAP. Realizuje kompleksowe projekty IT oraz SAP ERP i SAP BusinessObjects, które sprawdzają się w przypadku dużych i średnich firm, służąc profesjonalnym doradztwem.

Oprócz systemów SAP, Hcron oferuje usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT korzystając z zaawansowanych technologii PHP, .Net, Java.

Poznaj stanowisko: Konsultant SAP

Konsultant SAP odpowiada za obsługę zgłoszeń serwisowych w zakresie modułów HR, SD, MM, PP. Wspiera również testowanie oraz kontrolę jakości aplikacji w modułach SAP. Konsultant SAP musi legitymować się kilkuletnim doświadczeniem w swoim zawodzie. Konsultant SAP musi posiadać doświadczenie w obsłudze konkretnego modułu: HR, SD, MM, PP. Bardzo ważne są również umiejętności ...
Konsultant SAP Praca Konsultant SAP

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (849)
Wałbrzych (54)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (190)
Toruń (124)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (882)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (2076)
Radom (168)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (62)