SAP HCM Consultant

Hicron Sp. z o.o.

Poznań

388 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Obsługa incydentów w zakresie wsparcia modułów SAP HCM zgodnie obowiązującymi SLA
  • Implementacja rozwiązań modułowych oraz współuczestniczenie w realizacji koncepcji programistycznych dla międzynarodowych przedsiębiorstw
  • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych
  • Utrzymanie relacji z Klientem
  • Praca w zgodzie ze standardami ITIL
Wymagania
  • Min. 4-letnie doświadczenie we wdrożeniach lub wsparciu klientów w zakresie systemu SAP HCM
  • Dobra znajomości modułów PY, PA
  • Praktyczna wiedza z zakresu polskiej specyfiki SAP HCM
  • Wysokie zdolności analityczne oraz rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziana znajomość
  • Języka niemieckiego
  • Modułów SAP HCM (OM, PT/ESS/MSS, PD)
  • Programowania ABAP
Oferujemy
  • Zespół najlepszych Konsultantów SAP - praca w stabilnym, doświadczonym zespole
  • Realizacja krajowych i międzynarodowych projektów dla kluczowych klientów
  • Możliwości rozwoju, certyfikacji oraz dostęp do zasobów SAP Learning Hub
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach organizacji
  • Pakietu świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka niemieckiego, karta Multisport itd.) oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne, sportowe i inne

Poznaj

Specjalnością firmy HICRON są zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, takie jak systemy klasy ERP wspomagające zarządzanie, rozwiązania SAP. Realizuje kompleksowe projekty IT oraz SAP ERP i SAP BusinessObjects, które sprawdzają się w przypadku dużych i średnich firm, służąc profesjonalnym doradztwem.

Oprócz systemów SAP, Hcron oferuje usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT korzystając z zaawansowanych technologii PHP, .Net, Java.