Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sekretarka Oddziału

Instytut Fizyki Jądrowej PAN

Kraków

126 dni temu

Ogłoszenie numer: 2011213, z dnia 2018-07-12

Instytut Fizyki Jądrowej im. H. Niewodniczańskiego
Polskiej Akademii Nauk
Ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: DSP/21/18

Opis stanowiska

Przewidywany termin zatrudnienia: lipiec/sierpień 2018 r.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu Oddziału,
  • prowadzenie kalendarza spotkań Kierownika Oddziału,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych oraz przyjmowanie gości,
  • redagowanie korespondencji, sprawozdań i opracowań,
  • prowadzenie ewidencji dokumentów i korespondencji,
  • przygotowanie tłumaczeń korespondencji i dokumentacji, prezentacji,
  • prowadzenie rejestru kosztów realizacji poszczególnych zadań,
  • koordynowanie przepływu dokumentacji i informacji,
  • pośrednictwo w załatwianiu spraw pracowniczych Oddziału,
  • przygotowywanie planów zakupów, realizacja zamówień na materiały biurowe i inne na potrzeby Oddziału,
  • organizowanie i obsługa posiedzeń, spotkań, seminariów, konferencji i podróży służbowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów dotyczących finansów publicznych,
  • znajomość przepisów ochrony danych osobowych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi administracyjnej projektów/grantów,
  • znajomość innych języków obcych (niemiecki, francuski, rosyjski).

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilne warunki pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Sekretarka

Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...
Sekretarka Praca Sekretarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (695)
Wałbrzych (55)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (105)
Lubelskie:
Lublin (169)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1939)
Radom (65)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (68)