Senior Account Manager

Orange Polska S.A.

Toruń

6 dni temu

Team Toruń

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Definiowanie strategii sprzedaży oraz kierunku działań na przydzielonym portfelu Klientów Instytucjonalnych
  • Budowanie relacji biznesowych z klientami – doradztwo sprzedażowe i teleinformatyczne
  • Prowadzenie projektów IT oraz IoT opartych na portfolio Orange i firm partnerskich
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Udział i prowadzenie postępowań i zapytań przetargowych w Prawie Zamówień Publicznych
  • Sporządzanie sprawozdań i analiz ze sprzedaży w zakresie ilości i wartości obsługiwanego portfela klientów
  • Stałe uaktualnianie i podnoszenie poziomu wiedzy biznesowej oraz oferty produktowej Orange
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w branży telco lub pokrewnej zakresie obsługi i sprzedaży bezpośredniej do klientów biznesowych, najlepiej z rynku Instytucji Publicznych
  • Znasz Prawo Zamówień Publicznych
  • Znasz podstawowe struktury działania administracji samorządowej
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Potrafisz skutecznie negocjować i możesz pochwalić się sukcesami w tym zakresie
  • Interesujesz się nowymi technologiami
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Lubisz dzielić się wiedzą
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Internet i telefon bez limitu
  • Kartę sportową bez limitów
  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Realne wyzwania na co dzień
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Estera Beniowska

Estera.Beniowska2@orange.com

Poznaj stanowisko: Account Manager
Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Praca Account Manager