Senior Accountant/Team Leader

Devire

Warsaw

27 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warsaw

Nr ref.: PL39490

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Senior Accountant/Team Leader

Twoja przyszła firma:

Naszym Klientem jest globalna sieć gastronomiczna, której produkty są doceniane przez konsumentów na całym świecie. W związku ze stałym rozwojem, obecnie poszukujemy Kandydata bądź Kandydatki na stanowisko Senior Accountant/Team Leader.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad prowadzeniem ksiąg Spółki, koordynację procesu zamknięcia miesiąca oraz koordynację audytów związanych z zamknięciem roku obrotowego. Rola obejmuje także zadania związane z zarządzaniem zespołem księgowości i podatków, oraz kontakt i współpracę z instytucjami zewnętrznymi. Dodatkowo, do obowiązków Senior Accountant/Team Leader będzie należało śledzenie zmian przepisów z zakresu finansów i prawa podatkowego oraz wdrażanie ich w Spółce, jak również kreowanie nowych rozwiązań w procesach księgowych. 

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
  • Pracę w nowoczesnym biurze (Warszawa Wola).

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dostępność do podjęcia pracy - od zaraz,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości,
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Starszy Księgowy 
Pracownik zatrudniony na stanowisko Starszego Księgowego jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę jednego lub kilku obszarów księgowych. Do jego zadań należy również przygotowanie raportów i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu firmy. Wykonuje również czynności do zamknięcia miesiąca i roku. Często Starszy Księgowy przeprowadza też szkolenia dla innych członków zespołu księgowego. ...
Praca Starszy Księgowy