Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Senior GL Accountant / Starszy księgowy GL

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Kraków

33 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-11-53007

Dla naszego Klienta, firmy w branży nowoczesnych rozwiązań technologicznych poszukujemy doświadczonego księgowego, pracującego w departamencie GL z językiem Angielskim.

Zakres obowiązków:
  • nadzór i kontrolowanie prawidłowości procesu księgowego
  • prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • przygotowywanie journal entries
  • uzgadnianie kont
  • koordynowanie rozliczeń
  • odpowiedzialność za procedurę uzgadniania sald z kontrahentami
  • rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych
  • uczestnictwo w miesięcznych i rocznych rozliczeniach operacji księgowych
  • tworzenie raportów (SAP)
Wymagania:
  • min. 3+ lata doświadczenia w pracy w dziale Księgi Głównej (GL)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie B2/C1
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego będzie atutem
  • znajomość obsługi programu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość przekazywania wiedzy innym
  • dokonała organizacja czasu pracy, wielozadaniowość
  • doświadczenie w tranzycji procesów
Informacje dodatkowe:
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • rozbudowana ścieżka kariery i możliwość objęcia indywidualnym programem rozwoju
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Starszy Księgowy

Pracownik zatrudniony na stanowisko Starszego Księgowego jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę jednego lub kilku obszarów księgowych. Do jego zadań należy również przygotowanie raportów i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu firmy. Wykonuje również czynności do zamknięcia miesiąca i roku. Często Starszy Księgowy przeprowadza też szkolenia dla innych członków zespołu księgowego. ...
Starszy Księgowy Praca Starszy Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (238)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2015)
Radom (171)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (80)