Najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. chmurowych i devops

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    24 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: realizujemy zadania związanych z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku w zakresie modułów systemu rozwijanego w technologii, .Net oraz chmurowych GCP, wspieramy realizację zmian w systemie centralnym w zakresie wykorzystania usług chmurowych,...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Inżynier DevOps Warszawa
SharePoint and OneDrive DevOps Engineer [rekrutacja online]

ING Tech Poland
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1017 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w technologiach OneDrive, SharePoint i ogólnie pojętym „File Collaboration”,
  • Praktycznym rozwiązywaniu problemów w wymaganych obszarach,
  • Prowadzeniu projektów migracyjnych.
  • Posiadasz umiejętności w zakresie PowerShell i Azure Automation.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w Azure Application Proxy,
  • Azure Active Directory,
  • Zarządzaniu SharePointem z modułem PnP PowerShell.
  • Posiadasz wiedzę na temat ryzyka informatycznego i jesteś w stanie ograniczać je w swoich usługach.
Dodatkowe umiejętności:
  • Umiejętność aktywnego wprowadzania ulepszeń i innowacji,
  • Poszukiwania alternatywnych rozwiązań,
  • Tworzenia dokumentacji.
Informacje o Zespole:

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

clear vision of their product, independently overcome emerging challenges and together develop the most flexible and effective ways of operating.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 9:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Zajęcza 15, Warszawa (Powiśle)
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
60%- Development
20% - Administracja i obsługiwanie incydentów (trzecia linia wsparcia)
20% - Security
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.