Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sharepoint Support Analyst

Nigel Frank International

Warszawa

85 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Firma z branży Health &Wellness w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko Testera.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 13032018ak1

Poszukujemy osób, które:

  • Doświadczenie w obszarze testów
  • Doświadczenie zarządzaniu testami stosowanymi w procesie wytwórczym oprogramowania SDLC
  • Znajomość funkcjonalności interfejsów aplikacji webowych w technologiach HTML, CSS, Javascript, Ajax oraz z najomość protokołów HTTP, SMTP, FTP
  • Znasz język SQL
  • Jesteś zaznajomiony z  SOAP i REST
  • Windows oraz Linux nie są Ci obce

Obowiązki:

  • Realizacja testów od zbieranych wymagań i scenariuszy testowych, dobór rozwiązań i uruchomienie procesu testowania wraz z dostarczeniem dokumentacji technicznej
  • Utrzymywanie aplikacji i systemów -  poprawa błędów i optymalizacja stworzonych testów
  • Monitorowanie rozwoju najnowszych technologii internetowych, które będą wykorzystane w najnowszych projektach

Oferujemy:

  • Umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szeroki pakiet benefitów­: Karty MultiSport, programu kafeteryjny, platformy do nauki języka angielskiego oraz karty BenefitLunch
  • Krótszy czas pracy w piątki

Poznaj

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Tester Praca Tester