Spawacz

Prometr sp. z o.o.

Łódź

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 3781677, z dnia 2020-10-19

Prometr sp. z o.o. oferuje pracę dla elektryka montażu urządzeń w tym ciśnieniowych.

Spawacz

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Spawanie stali nierdzewnych w tym naczyń ciśnieniowych, rurociągów, konstrukcji maszyn
  • Praca jednozmianowa w oddziale produkcyjnym firmy,  sporadycznie praca na wyjeździe przy montażach urządzeń ciśnieniowych/rurociągi pary, kondensatu sporadycznie rur gazowych
  • Prawo jazdy kat.B do samodzielnego poruszania się pojazdem służbowym w ramach przydzielonej pracy

Wymagania

  • Metody spawania
  • TIG 141
  • MIG/MAG 131/135
  • Książeczka spawacza, uprawnienia ciśnieniowe UDT będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Miejsce pracy Łódź ze sporadycznymi delegacjami w obszarze całego kraju
  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Firma produkuje wytwornice pary/urządzenia dozorowe/ urzadzenia dla przemyslu odzieżowego, wykonuje prace w zakresie instalacji kotłowni elektrycznych, gazowych, olejowych

Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz