Specjalista ds. administracji finansowej z j.francuskim - bankowość inwestycyjna

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Warszawa

48 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Specjalista ds. administracji finansowej z j.francuskim - bankowość inwestycyjna
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1-3-56728

W zależności od Twojego doświadczenia i zainteresowań możesz dołączyć do zespołów specjalizujących się w różnych dziedzinach, takich jak Compliance i Cash Monitoring.

 

Wymagania:

Jesteś idealnym kandydatem (lub kandydatką), jeśli:

  • Ukończyłeś/ukończyłaś studia wyższe na kierunku finanse/rachunkowość/bankowość lub pokrewne,
  • Znasz bardzo dobrze język francuski i j. angielski
  • Masz przynajmniej rok doświadczenia w księgowości. obsłudze klienta, billingu, windykacji lub administracji finansowej w SSC/BPO
  • Dobrze radzisz sobie z Excelem
  • Chcesz pracować i rozwijać swoją karierę w funduszach inwestycyjnych
Informacje dodatkowe:

Jako członek zespołu otrzymasz:

  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie na kursy językowe
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość brania udziału w różnorodnych wewnętrznych inicjatywach (np. sportowych i związanych z robotyką)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu. Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Finansowych powinna legitymować się wyższym wykształceniem (ekonomicznym, z zakresu rachunkowości i finansów). Konieczna jest ...
Praca Specjalista ds. Finansowych