Specjalista ds. Administracji i Nieruchomości

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

6 dni temu

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z wynajmem powierzchni zgodnie z przepisami.
  • Przygotowywanie umów i aneksów w zakresie najmu oraz zarządzania nieruchomościami.
  • Nadzór nad umowami najmu, aneksami.
  • Rozliczanie kosztów eksploatacyjnych i kosztów usług.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz i sprawozdań dotyczących administrowania nieruchomościami i wyposażeniem.
  • Identyfikacja i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z powierzonym obszarem obowiązków.
  • Zarządzanie wyposażeniem biurowym firmy oraz prowadzenie jego elektronicznej ewidencji.
  • Koordynacja terminów wynikających z umów.
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentów.
  • Sprawowanie nadzoru nad gospodarką odpadów.
  • Aktywna współpraca z innymi działami Firmy.
  • Wsparcie Zarządu w przygotowaniu prezentacji, szkoleń i cyklicznych spotkań podsumowujących realizacje zadań.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących efektywności pracy zespołów.
  • Przygotowywanie podstawowych arkuszy budżetowych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Outlook, Word, Excel, Power Point).
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań i projektów.
  • Skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów.
  • Zaangażowanie i samodzielność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych w oparciu o system wysoce prefabrykowanego systemu budownictwa modułowego.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej i pełnej innowacji organizacji.
  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Administrator nieruchomości, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie bieżącego nadzoru nad obiektem, lub grupą obiektów o określonym charakterze; kamienicą, osiedlem mieszkaniowym, ośrodkiem rekreacyjnym, budynkiem o zastosowaniu przemysłowym lub halą produkcyjną czy magazynem. W zależności od rodzaju obiektów podległych osobie obsadzonej na tym stanowisku, jej codzienne obowiązki będą ...
Praca Administrator Nieruchomości