Specjalista ds. Administracji / Office Manager

EPCM Executive Search

Przasnysz

59 dni temu

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Jesteśmy partnerem biznesowym dla wiodących organizacji na rynku. Budując relacje z Kandydatami, bazujące na otwartości i zaufaniu, rozpatrujemy potencjał każdej osoby zarówno pod kątem wszystkich prowadzonych rekrutacji oraz przyszłych potrzeb naszych Klientów.

Znana i rozpoznawalna firma, ceniona za komfort pracy, atmosferę i podejście do pracowników, a także za możliwości rozwoju i stabilne zatrudnienie poszukuje nowej osoby do zespołu, która będzie podlegać bezpośrednio pod Prezesa Zarządu.

Miejsce pracy: Przasnysz
Zadania:
  • Koordynacja działań sfery administracyjnej firmy w tym m.in.:
    • optymalizacja procedur obiegu dokumentów w firmie;
    • zawieranie i administrowanie umowami dotyczącymi spraw z zakresu ‘obsługowego’ zawieranych przez firmę z dostawcami produktów i usług ogólnych (w tym umowy leasingowe, ubezpieczeniowe, na obsługę administracyjną, porządkową, etc.);
    • dbanie o właściwe działanie firmy w obszarach szeroko rozumianego ‘compliance’
  • Udział w opiniowaniu i tworzeniu umów i innych dokumentów wymagających weryfikacji prawnej (również we współpracy z zewn. kancelariami prawnymi),
  • oraz
  • Koordynacja współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi (reprezentacja firmy jako właściciela lokali we wspólnotach, gdzie firma posiada lokale własne);
  • Zarządzanie dokumentami firmy (umowy, porozumienia, dokumentacja projektowa, etc.) – wypracowanie systemu identyfikacji, kompletacja (nadzór nad spływem od zobowiązanych jednostek wewnętrznych według ustalonych procedur) i archiwizowanie;
  • Udział we wdrożeniu a następnie nadzór nad przestrzeganiem procedur RODO (we współpracy z merytorycznym podmiotem zewnętrznym);
  • Optymalizacja procesów zakupowych artykułów biurowych i innych niezbędnych do zapewnienia ciągłości pracy, zgodnie z zapotrzebowaniem działów. Nadzór nad właściwą realizacją zakupów. Reprezentowanie firmy w relacjach z dostawcami produktów i usług zewnętrznych z obszaru administracyjnego;
  • Dbanie o komfort i optymalizację warunków pracy w biurach firmy poprzez zarządzanie obecnymi i nowymi zasobami materialnymi (w tym m. in. środkami trwałymi).
Miejsce w strukturze:
  • Nowo powołany dział, stanowisko niezależne
  • Podlega bezpośrednio Prezesowi Zarządu
Cechy kandydata:
  • doświadczenie w dziale administracji lub na podobnych stanowiskach w jednostkach prywatnych lub publicznych,
  • wykształcenie z zakresu administracji i/lub prawa, doświadczenie w kwestiach prowadzenia spraw administracyjnych (office management) firmy/instytucji, mile widziane doświadczenie w kancelarii lub w dziale prawnym,
  • chęć rozwoju, aktywność i komunikatywność (współpraca ze wszystkimi działami średniej wielkości firmy)

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.