Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. administracji

Beetsma Sp. z o.o.

Poznań

5 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp. z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii

Głównym profilem naszej działalności jest pośrednictwo pracy stałej i tymczasowej w Polsce oraz za granicą. W trakcie wieloletniej obecności na rynku nawiązaliśmy owocną współpracę z firmami produkcyjnymi na obszarze Polski oraz Holandii. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Miejsce pracy: wielkopolskie/ Poznań
Obowiązki:
  • rejestracja umów
  • obieg dokumentów
  • składanie oświadczeń o zamiarze powierzenia pracy
  • weryfikacja personelu i poprawności zatrudnienia
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz 9-17
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w szczególności z procesem zatrudnienia cudzoziemców
Oferujemy:
  • pracę na samodzielnym i dużą samodzielność działania
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dobrą atmosferę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (797)
Wałbrzych (54)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (840)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1754)
Radom (68)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (21)