Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. analiz marketingowo - sprzedażowych

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Poznań

32 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych.
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie Dział Badań i Analiz Marketingowych poszukuje kandydata na stanowisko

Specjalista ds. analiz marketingowo-sprzedażowych

Zakres obowiązków
  • Koordynacja analiz marketingowo - sprzedażowych
  • Inicjowanie i uczestniczenie w realizacji projektów
  • Proponowanie dodatkowych analiz, nowe pomysły na mierniki, zbieranie potrzeb organizacji w zakresie dodatkowych analiz, zapewnienie przepływu informacji/wniosków z analiz w organizacji
  • Rekomendowanie modyfikacji działań marketingowych
  • Organizowanie i moderowanie spotkań z działami marketingu i sprzedaży
  • Współpraca z działami marketingu i sprzedaży
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów analityczno-badawczych
  • Znajomość metod analitycznych
  • umiejętność łączenia, integrowania, zestawiania danych z wielu źródeł
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Otwartość w podejściu do rozwiązywania problemów
  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność zbierania od innych informacji; umiejętność zarządzania wieloma projektami w czasie; otwartość na innych – umiejętność prowadzenia rozmów, spotkań ze zróżnicowanymi uczestnikami (reprezentantami różnych działów). Umiejętność współpracy z ludźmi z różnych działów itp.
Mile widziane:
  • Znajomość programów do wizualizacji danych typu BI
  • Znajomość Google Analytics
Oferujemy
  • umowę o pracę na pełen etat
  • indywidualny plan rozwoju, szkolenia, możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach
  • wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów
  • dodatkowe dni wolne od pracy w roku
  • atrakcyjne warunki korzystania z pakietów sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista Analityk Finansowy

Analityk finansowy jest specjalistą, odpowiedzialnym za analizowanie bieżących operacji finansowych pod kątem ich efektywności i opłacalności. Analityk finansowy kontroluje także wszystkie produkty i usługi, oferowane przez daną instytucję lub firmę, weryfikując zyski, jakie przynoszą i porównując je z zamierzonymi. Na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, oraz dogłębnej znajomości otoczenia rynkowego, analityk finansowy ...
Specjalista Analityk Finansowy Praca Specjalista Analityk Finansowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (630)
Wałbrzych (59)
Legnica (111)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (245)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (1911)
Radom (159)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (63)