Specjalista ds. badań i rozwoju (R&D)

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

1 dzień temu

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
OPIS STANOWISKA:
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w dziale badań i rozwoju
  • współpraca z jednostkami badawczymi, w tym z ITB, IMP
  • pobieranie próbek materiałów i wyrobów budowlanych
  • wykonywanie badań pobranych materiałów w oparciu o normy
  • przygotowywanie raportów z badań
  • opracowywanie sprawozdań
  • obsługa i nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym (np. komory klimatyczne)
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku: budownictwo lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i MS OFFICE
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność, operatywność
  • umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy – umiejętność ustalenia priorytetów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • znajomość przepisów budowlanych będzie atutem
  • prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • rozwój zawodowy zagwarantowany szerokim spectrum zakresu działania firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje przekazane zostaną na indywidualnej rozmowie w siedzibie firmy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Specjalista ds. Badań i Rozwoju to osoba, która odpowiedzialna jest za nadzór nad strategią badawczo – rozwojową i wdrażanie produktu/ usługi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: dbanie o rozwój nowych produktów/usługi przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki, analizowanie informacji o potrzebie modyfikacji strategii produkcyjnej i ...
Praca Specjalista ds. Badań i Rozwoju