Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. BHP

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Docenimy cię za to, że:
  • posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu BHP,
  • doskonale znasz przepisy BHP,
  • posiadasz wiedzę merytoryczną niezbędną do prowadzenia szkoleń,
  • jesteś mistrzem w planowaniu i organizowaniu,
  • posiadasz prawo jazdy,
  • doświadczenie w dziedzinie BHP będzie Twoim dodatkowym atutem.
Twoje zadania:
  • przeprowadzasz kontrolę warunków pracy oraz przestrzegania przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • przeprowadzasz szkolenia,
  • ustalasz okoliczności i przyczyny wypadków,
  • dokonujesz oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzisz dokumentację,
  • współpracujesz z instytucjami zewnętrznymi.

Miejsce pracy - Region Warszawa Zachód

Mamy dla Ciebie:
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.

Przesłanie do Carrefour Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Carrefour) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Carrefour w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mailowego carrefour@galluppolska.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem

Poznaj

Poznaj Carrefour Polska

Pracownicy Carrefour Polska to kilkanaście tysięcy specjalistów w różnych dziedzinach. Jesteśmy otwarci na trendy, technologie, a przede wszystkim na ludzi. Pasjonujemy się handlem i produktami. Chcemy zmieniać nawyki żywieniowe zarówno naszych klientów, jak i swoje własne. To nasza ambicja!

Opinie o pracodawcy

Agnieszka Hernik

Specjalista Skanowania

Codziennie stawiam czoła wyzwaniu jednoczenia i szkolenia moich współpracowników, ponieważ lata doświadczeń pokazały mi, że w pracy zespołowej jest największa siła i motywacja do działania.

Kinga Wilczyńska

Menedżer w Dziale Handlowym

Moją pasją jest moda. W pracy udaje mi się połączyć zamiłowanie do estetyki wyglądu z możliwościami, jakie dają nam rozwijające się media społecznościowe i narzędzia marketingowe.

Więcej

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie aplikacji przez kandydata
KrokKontakt z kandydatem
Krok Spotkanie rekrutacyjne
Krok Propozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP jest odpowiedzialny za przystosowanie firmy do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Do jego obowiązków należy również zapobieganie wszelkim wypadkom. Specjalista ds. BHP przeprowadza szkolenia dla pracowników w wymienionym zakresie oraz tworzy wewnętrzne procedury i regulaminy BHP. Osoba pracująca na tym stanowisku przeprowadza ...
Specjalista ds. BHP Praca Specjalista ds. BHP

Aplikujesz na ogłoszenie