Specjalista ds. budowlanych

Urząd Dozoru Technicznego

Warszawa

5 dni temu

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Departamentu Administracji i Infrastruktury poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 59.1/DA/11/2019
Kluczowe obowiązki:
  • Określanie zakresu i terminów przeprowadzenia prac remontowych/inwestycyjnych w obiektach UDT.
  • Przygotowanie procesu remontowego/inwestycyjnego, weryfikacja dokumentacji projektowej.
  • Sporządzanie/weryfikacja kosztorysów inwestorskich.
  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych do sporządzenia wniosków zakupowych na usługi projektowe, nadzór inwestorski oraz realizację robót budowlanych.
  • Współpraca przy sporządzaniu projektów umów.
  • Udział w pracach komisji przetargowej.
  • Udział w odbiorach technicznych dokumentacji projektowych oraz robót budowlanych.
  • Koordynowanie procesu uzyskania zezwoleń i pozwoleń administracyjnych .
  • Koordynowanie właściwej realizacji umów na dokumentacje projektowe, roboty budowlane oraz nadzory inwestorskie.
  • Nadzorowanie realizacji gwarancji udzielanych przez Wykonawców robót budowlanych.
Nasze oczekiwania:
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: budownictwo, inż. lądowa).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w ww zakresie.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej – warunek konieczny!
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i kosztorysowania robót budowlanych w programie Norma Pro.
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Myślenie analityczne i umiejętność współpracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  1. Umowę na zastępstwo.
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o ponad 105-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  4. Ruchomy czas pracy.
  5. Możliwość pracy zdalnej (home office).
  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

Aplikacje (CV w języku polskim) prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353).

Poznaj

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Praca Specjalista ds. Nadzoru Technicznego