Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Kartuzy Celnik Kartuzy
Specjalista ds. celnych

b-as.pl
Kartuzy
praca stacjonarna
3599 dni temu

Ogłoszenie numer: 469738, z dnia 2014-07-11

Poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartuzy

Opis stanowiska

  • dokonywanie procesów związanych z obrotem towarowym z krajami trzecimi oraz w obrocie wspólnotowym,
  • reprezentowanie firmy przed organami administracji celnej,
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów i dokonywanie zgłoszenia celnego we wszystkich procedurach celnych,
  • obsługę składu celnego,
  • tworzenie Deklaracji Intrastat,
  • obsługę systemów celnych,
  • obsługę programów komputerowych: WinSkładIB, WinSADIB, IntrastatIB.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa celnego i administracyjnego, procedur celnych, obsługi systemów administracji celnej,
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, korzystanie ze szkoleń