Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. controllingu

Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy sp. z o.o.

Gliwice, Łabędy

14 dni temu

zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Łabędy
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, matematyczne, politechniczne lub pokrewne, mile widziane z zakresu controllingu finansowego,
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiazywania problemów,
  • Dokładności i odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • Bardzo dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności obsługa arkusza kalkulacyjnego),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w controllingu lub dziale finansowym,
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Sporządzanie okresowych raportów zarządczych i zestawień porównawczych,
  • Tworzenie analiz ad hoc na potrzeby Zarządu,
  • Analiza rentowności zleceń,
  • Analiza struktury kosztów i poszukiwanie możliwości ich optymalizacji,
  • Udział w procesie tworzenia prognoz finansowych i budżetów,
  • Przygotowywanie danych do planów: rzeczowo-finansowego i operacyjnego Spółki oraz porównywanie ich z wykonaniem,
  • Udział w procesie weryfikacji kalkulacji kosztów wytworzenia produktów,
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS.
OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ZKS - logo 2013Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Europy UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)"

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Specjalista ds. Controllingu Praca Specjalista ds. Controllingu