Specjalista ds. E-commerce z językiem czeskim

Alshaya Poland

Warszawa

68 dni temu

Alshaya Poland Sp. z o. o. to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC oraz Bath & Body Works.

Obecnie do naszego biura, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wsparcie w prowadzeniu sklepu internetowego dla jednej z marek kosmetycznych;
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu e-commerce;
  • Zarządzanie treścią na stronie internetowej;

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka czeskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Dobrej znajomości angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny);

  • Znajomości narzędzi i metod badania ruchu internetowego oraz analizowania efektów prowadzonych kampanii;

  • Znajomości zagadnień związanych z SEO, SEM, Adwords, Google Analytics.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Kartę zniżkową do wszystkich naszych sklepów,
  • Możliwość przystąpienia do opieki medycznej;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj

Alshaya Poland Sp. z o.o.

Alshaya Poland Sp. z o. o to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:
Mothercare, The Body Shop, MAC, TOPSHOP, Dorothy Perkins, Victoria's Secret, American Eagle Outfitters, Bath & Body Works.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce
E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Praca Specjalista ds. E-commerce