Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. e-commerce

Fibar Group S.A.

Poznań

30 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Poznań
  • Główne zadania:
  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju kanału e-commerce w segmencie B2C na rynkach światowych,
  • zarządzanie kanałami sprzedaży detalicznej na eBay, Amazon,
  • bezpośrednia współpraca z operatorami platform Amazon, eBay,
  • zarządzanie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży,
  • bieżąca analiza rynku, monitorowanie cen, konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce,
  • planowanie i koordynacja działań marketingowych w zarządzanym kanale,
  • wdrażanie nowych rozwiązań i treści w celu podniesienia efektywności platformy e-commerce,
  • analiza i raportowanie wyników efektywnościowych kanałów marketingowych,
  • rekomendacje dodatkowych działań marketingowych wspierających sprzedaż on-line,
  • ścisła współpraca z innymi działami oraz partnerami biznesowymi.
  • Oczekujemy:
  • min 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w zarządzaniu procesem i organizacją sprzedaży internetowej,
  • znajomości platform sprzedażowych takich jak E- Bay, Amazon, Allegro,
  • wiedzy o rynku i rozwiązaniach z obszaru e-Commerce, procesach biznesowych i dobrych praktykach,
  • wiedzy z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż,
  • znajomości programów do obróbki grafiki,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikatywności.
  • Oferujemy:
  • codzienny udział w rewolucji Internet Of Things,
  • szerokie portfolio projektów z branży Smart Home,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • zadaniowy tryb pracy,
  • naukę języków obcych,
  • szkolimy "na miękko" i techniczne,
  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy opiekę zdrowotną oraz kartę benefit sport,
  • cieszymy się Twoim szczęściem - otrzymujesz prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik
  • po pracy chętnie się integrujemy.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. )". Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce

E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Specjalista ds. E-commerce Praca Specjalista ds. E-commerce

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (751)
Wałbrzych (70)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (253)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (264)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (986)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2328)
Radom (169)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (76)