Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. e-marketingu i e-commerce

IKS 2 Mucha Sp. J.

Mikołów

87 dni temu

Ogłoszenie numer: 1999297, z dnia 2018-06-27

Grupę IKS2 tworzą: Hurtownia Dziecięca IKS2 oraz Marki Własne IKS2 – Caretero, Toyz, Sensillo i Camini.Prowadzimy sprzedaż hurtową artykułów dla dzieci i niemowląt. Naszą zasadniczą działalnością jest handel hurtowy bazujący na zaopatrywaniu tradycyjnych sklepów dziecięcych, jak i sklepów internetowych na terenie całego kraju. Współpracujemy również z odbiorcami z takich państw, jak Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Białoruś, Ukraina, Rumunia, Niemcy, Słowenia, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Hiszpania, Finlandia.

W związku z dynamicznym rozwojem marek własnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • prowadzenie kampanii e-marketingowych w kanałach takich jak Google Adwords, FB Ads
  • prowadzenie firmowych profili społecznościowych na Facebooku
  • monitorowanie i analityka ruchu na firmowych witrynach internetowych w Google Analitycs
  • prowadzenie kampanii e-mailingowych za pomocą profesjonalnych narzędzi
  • monitorowanie rynku i przygotowywanie raportów dotyczących ofert
  • wsparcie bieżących zadań Działu Marketingu w zakresie promocji marek własnych i obsługi klienta B2B/B2C
  • udział w projekcie wdrożeniowym platform sprzedażowych B2B/B2C – przygotowywanie treści produktowych i marketingowych
  • przygotowywanie i weryfikowanie materiałów sprzedażowych, takich jak cenniki i oferty

Wymagania

Poszukujemy osoby kreatywnej, która z zaangażowaniem podchodzi do wykonywanych zadań. Idealny kandydat to osoba spełniająca następujące kryteria:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów,
  • umiejętność łatwego tworzenia tekstów reklamowych i marketingowych, tzw. lekkie pióro
  • umiejętność skutecznego wyszukiwania informacji w Internecie i ich selekcjonowania oraz analizowania
  • znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word),
  • znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym w piśmie i mowie,
  • dobra organizacja pracy,

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych Google Adwords i FB Ads

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenie przygotowujące do pracy,
  • Wynagrodzenie płatne zawsze w terminie
  • Premie i bony świąteczne
  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pracę w zespole tworzonym przez młodych, kreatywnych ludzi.

Poznaj

W branży dziecięcej działamy już ponad ćwierć wieku. Zaczynaliśmy w 1991r. jako firma rodzinna. Dziś zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów w różnych dziedzinach – doświadczonych ekspertów i młodych entuzjastów. Niezmienne pozostały zasady: korzystne ceny, bogata oferta oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego partnera.

Prowadzimy sprzedaż hurtową artykułów dla niemowląt i małych dzieci. Katalog oparty jest na popularnych markach dziecięcych. Uzupełniają go produkty mniejszych, obiecujących firm krajowych. Znajdziesz w nim: wózki, foteliki, meble, tekstylia, zabawki, akcesoria i inne produkty. Dzięki temu oferta współpracujących z nami sklepów może być naprawdę zróżnicowana i konkurencyjna.

Od 2009 roku systematycznie rozwijamy ofertę Marek Własnych IKS2. Stawiając na połączenie dobrych cen z wysoką jakością, w krótkim czasie stworzyliśmy jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych: Caretero, Toyz i Sensillo. Z naszych produktów korzystają dziś tysiące maluchów w wielu krajach.

Zaopatrujemy hurtownie artykułów dziecięcych oraz sklepy stacjonarne i internetowe na terenie Polski oraz Europy – m.in. w Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Hiszpanii, Norwegi, Finlandii, na Węgrzech, Ukrainie, we Włoszech i w wielu innych krajach.

Zaufanie jakim obdarzyli nas Kontrahenci oraz Rodzice zaowocowało takimi wyróżnieniami jak: Gazela Biznesu czy Laur Konsumenta. Jednak najważniejsze są pozytywne opinie jakie otrzymujemy od nich każdego dnia.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. E-commerce

E-commerce to ogólna nazwa dla handlu elektronicznego, prowadzonego za pomocą internetu i urządzeń elektronicznych. Specjalista do spraw e-commerce to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów, związanych z dystrybucją produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce. Specjalista zajmuje się wdrożeniem i obsługą systemu sprzedaży w internecie, kontrolowaniem poprawności jego funkcjonowania ...
Specjalista ds. E-commerce Praca Specjalista ds. E-commerce

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (961)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2094)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)