Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. exportu rynek niemiecki lub francuski

Eko-Okna S.A.

Warszawa / nowo otwierające się biuro sprzedaży

469 dni temu

Eko - Okna S.A. to wiodący europejski producent stolarki otworowej. Od lat na pozycji lidera w zakresie eksportu, sprzedaży i dynamiki rozwoju. Zajmujemy czołowe pozycje w branżowych rankingach. Działamy w oparciu o innowacyjne technologie. Obecnie zatrudniamy ponad 2000 pracowników.

Miejsce pracy: Warszawa / nowo otwierające się biuro sprzedaży

Kluczowe obowiązki:
  • Stały kontakt z niemieckojęzycznymi lub francuskojęzycznymi klientami firmy
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy
  • Przygotowywanie wycen produktów
  • Doradztwo techniczne
Wymagania:
  • Znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego lub francuskiego
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym centrum outsourcingowym
  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność
  • Dobra znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
  • Karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Zapewniamy dojazd samochodem służbowym
  • Pomagamy w relokacji/ opłacamy hotel

Poznaj

Eko - Okna S.A. to wiodący europejski producent stolarki otworowej. Od lat na pozycji lidera w zakresie eksportu, sprzedaży i dynamiki rozwoju. Zajmujemy czołowe pozycje w branżowych rankingach. Działamy w oparciu o innowacyjne technologie. Obecnie zatrudniamy ponad 3300 pracowników, mamy 73000 m2 pow. produkcyjnej oraz  6000 partnerów handlowych. Jesteśmy na 33 rynkach exportowych i produkujemy 5500 okien dziennie.

Zapraszamy do naszego zespołu.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży