Specjalista ds. finansów i kontrolingu

PILE ELBUD S.A.

Kraków

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2679065, z dnia 2019-10-02

PILE ELBUD S.A. powstała w 2000 roku na bazie kadry z Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Kraków. Posiadając ugruntowaną pozycję w branży elektroenergetycznej zajmujemy się budową oraz remontami obiektów dla energetyki zawodowej jak również przemysłowej. Potwierdzeniem pozycji na rynku i systematycznego rozwoju firmy jest dwukrotne wyróżnienie "Gazele Biznesu" przyznane przez Puls Biznesu. W obecnym momencie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie, opracowywanie i monitorowanie rocznych i wieloletnich planów działalności Spółki. Plany operacyjne i inwestycyjne.
  • Budżetowanie działalności operacyjnej i inwestycyjnej.
  • Bieżący kontroling prowadzonych budów.
  • Przygotowywanie, opracowywanie wniosków kredytowych, analiz i raportów dla banków finansujących działalność Spółki.
  • Przygotowywanie dla potrzeb organów Spółki analiz, opracowań itp. materiałów.
  • Analiza i prognozowanie bieżących przepływów finansowych
  • Opracowywanie i przygotowywanie wniosków niezbędnych do uzyskania gwarancji wadialnych, NWK, UWiU. – ścisła współpraca z pionami przystępującymi do przetargów, zawierania umów.
  • Analiza SIWZ pod kątem wymogów ubezpieczeniowych.
  • Współpraca z brokerami Spółki. Analizowanie rynku ubezpieczeń.
  • Dostarczanie i odbiór dokumentów ubezpieczeniowych (broker, TU, Banki itp.).
  • Prowadzenie spraw ubezpieczeniowych Spółki (OC, Zarządu, majątkowe). Współpraca z DTT w zakresie ubezpieczeń transportowych.
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz rozliczanie konsorcjów

Wymagania

  • Znajomość narzędzi pracy – systemy ERP, CRM
  • Biegła obsługa arkuszy kalkulacyjnych oraz baz danych
  • Wiedza teoretyczna z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Inicjatywa , szukanie nowych rozwiązań
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, dokładność i sumienność
  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne
  • Min.5- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie branży budowlanej lub pokrewnej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres firmy:

ul Ciepłownicza 23

31-574 Kraków
i/lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku aplikowania.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PILE ELBUD S.A. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Jeżeli chcesz, żeby Twoje CV było wykorzystane w przyszłych procesach rekrutacyjnych przeprowadzanych w firmie również na inne stanowiska pracy, prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PILE ELBUD S.A. z siedzibą w Krakowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest PILE ELBUD S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wadowickiej 12. Kontakt w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych: ado@pile-elbud.pl

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV, chyba, że Pani / Pan wyrazi zgodę na wykorzystanie CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w Spółce.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Poznaj

Spółka PILE ELBUD powstała w 2000 roku na bazie kadry inżynieryjno-technicznej wywodzącej się z Przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Kraków.

Jako profesjonalna firma specjalizujemy się w kompleksowej realizacji zadań inwestycyjnych dla całej branży budownictwa elektroenergetycznego, począwszy od projektowania poprzez kompletację dostaw, wykonawstwo i rozruch aż do przekazania obiektu Inwestorowi.

Korzystając z rozległej wiedzy i doświadczenia kadry inżynieryjno-technicznej stosujemy i systematycznie wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania projektowo-technologiczne, co umożliwia nam zapewnienie najwyższej jakości w realizowanych przez nas zadaniach inwestycyjnych.