Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. floty i projektów technicznych

Arriva RP Sp. z o. o.

Toruń

218 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Do naszego biura w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:
  • Tworzenie i wdrażanie procedur utrzymania i dokonywanie przeglądów floty autobusowej

  • Analizowanie kosztów utrzymania floty, w tym część zamiennych

  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych

  • Obsługa floty samochodów służbowych (osobowych) – nadzór nad realizacją umów leasingu

  • Pomoc w organizacji przeglądów technicznych i badań pojazdów

  • Negocjowanie umów serwisowych i obsługowych z firmami zewnętrznymi

  • Sporządzanie zestawień i raportów

  • Wsparcie zakupu/sprzedaży autobusów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – pożądane techniczne
  • Pożądane doświadczenie w autoryzowanym serwisie samochodowym
  • Wiedza techniczna – budowa samochodów
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności obsługi komputera (Excel)
  • Znajomość języka angielskiego - poziom B1/B2
Oferujemy:
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Wdrożenie w zakres obowiązków
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Specjalista Administrator Floty

Specjalista Administrator Floty to osoba odpowiedzialna za obsługę i administrację floty samochodowej, czyli sprawuje opiekę nad samochodami służbowymi firm. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: całościowa opieka nad flotą samochodów, zarządzanie procesami w obszarach (serwis, opony, ubezpieczenia, monitoring GPS), a także tworzenie raportów dotyczących flot klientów, realizacja ...
Specjalista Administrator Floty Praca Specjalista Administrator Floty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)