Specjalista ds. HR z językiem francuskim

Rockwell Automation Sp. z o.o.

Katowice

34 dni temu

Location: Katowice

ZADANIA
  • Zarządzanie procesami HR pracowników oraz administrowanie zmian w systemie SAP i Workday
  • Przygotowywanie dokumentacji HR (m.in. umowy, porozumienia, zaświadczenia)
  • Przygotowywanie danych do listy płac i współpraca z działem płac
  • Administracja benefitami pracowniczymi
  • Przejmowanie i usprawnianie procesów HR
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji i współpraca z innymi działami (lokalne jednostki HR, Payroll, Compensation&Benefits, Time)
  • Odpowiadanie na zapytania pracownicze w oparciu o system ticektowy
  • Wspieranie głównie krajów francuskojęzycznych pod kątem powyższych zadań, ale i innych krajów w obszarze EMEA w zależności od potrzeb
  • Uczestniczenie w innych dodatkowych projektach z obszaru HR
CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
  • Bardzo dobrej znajomości języka francuskiego (C1)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (B1/B2)
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel)
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze HR/Payroll w SSC/BPO

Poznaj

Rockwell Automation Sp.z o.o.

Rockwell Automation jest częścią globalnego przedsiębiorstwa specjalizującego się wyłącznie w automatyce przemysłowej i informatyce, zatrudniającego około 23 tys. osób w 80 krajach świata. Tworzymy takie marki, jak Allen-Bradley czy Rockwell Software. Nasza główna siedziba znajduje się w Milwaukee, natomiast w Polsce posiadamy trzy oddziały - w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

Poznaj stanowisko: Administrator w Dziale HR
Administracja działem HR polega na zarządzaniu kapitałem ludzkim w organizacji lub firmie. Odpowiednia administracja warunkuje powstanie strategii biznesowej, dzięki której przedsiębiorstwo ma możliwość sprostać przyszłym wymaganiom ekonomicznym i rekrutacyjnym. Obecnie, w wielu nowoczesnych przedsiębiorstwach administrację w dziale HR powierza się osobie specjalnie do tego wykwalifikowanej – Administratorowi w dziale HR. Do ...
Praca Administrator w Dziale HR