Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. inwestycji, remontów i nadzoru nad eksploatacją obiektów

MPL Services Sp. z o.o.

Balice

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 2385140, z dnia 2019-04-08

MPL Services sp. z o. o. – spółka, która na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice świadczy usługi gastronomiczne i handlowe, usługi porządkowe w obiektach terminalowych, prowadząca obsługę parkingów i tarasu widokowego oraz przewóz osób i bagażu, w związku z dynamicznym rozwojem zaprasza do składania ofert stałej współpracy w poniższym zakresie:

Miejsce pracy: małopolskie / Balice

Opis stanowiska

  • samodzielna realizacja całości procesów z zakresu inwestycji i remontów (gastronomia, parkingi) zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • nadzór jakości i terminowości realizowanych robót inwestycyjnych, remontowych i konserwacyjnych
  • zarządzanie projektami od etapu przygotowania budżetu i harmonogramu rzeczowo-finansowego aż do końcowego rozliczenia projektu
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji technicznej
  • prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej
  • analiza dokumentacji technicznej
  • wycena, kalkulacja i kosztorysowanie robót
  • udział w przygotowaniu umów oraz przetargów
  • współpraca oraz nadzór nad pracami
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • doświadczenie minimum 10 lat w realizacji inwestycji
  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • znajomość programów komputerowych Auto CAD, pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • dogodną formę umowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas świadczenia usług
  • stabilne warunki
  • interesującą i pełną wyzwań współpracę z firmą o dużym potencjale rozwojowym
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • wykonywanie usług wyłącznie na terenie Balic, Krakowa i Zabierzowa

Osoby lub firmy zainteresowane prosimy o przesłanie za pomocą przycisku aplikowania informacji dotyczących posiadanego doświadczenia, kopii dokumentów potwierdzających posiadanie uprawnień oraz w przypadku planowanej działalności jednoosobowej, oświadczenia następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu wyboru oferty (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Inwestycji Finansowych

Specjalista do spraw inwestycji finansowych jest członkiem zespołu odpowiedzialnego za dział operacji inwestycyjnych. Specjalista monitoruje bieżącą sytuację na rynkach inwestycyjnych, realizuje operacje i sporządza z nich szczegółową dokumentację. Specjalista zawiaduje portfelem inwestycyjnych firmy lub instytucji, będąc jednocześnie odpowiedzialnym za możliwie najbardziej efektywne wykorzystanie środków, przeznaczonych ...
Specjalista ds. Inwestycji Finansowych Praca Specjalista ds. Inwestycji Finansowych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MPL Services Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (786)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (261)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2210)
Radom (182)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (72)