Specjalista ds. jakości i kontroli
HUAPOL
Łódź
specjalista (mid)
umowa o pracę
5 dni temu

Ogłoszenie numer: 5949723, z dnia 2021-11-25

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Nr Ref.: SKA 11/21

Opis stanowiska

  • czuwanie nad przestrzeganiem obowiązujących w spółce procedur
  • analizowanie danych dotyczących KPI oraz innych wskaźników operacyjnych
  • wspieranie Operacji w realizowaniu zadań zgodnie z przyjętymi założeniami
  • kontrolowanie stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • nadzorowanie jakości pracy pracowników z wykorzystaniem narzędzia informatycznego
  • weryfikacja poprawności i kompletności przekazywanych danych dotyczących realizacji poszczególnych zadań
  • szkolenie pracowników oraz prowadzenie wdrożeń stanowiskowych
  • sporządzanie analiz, zestawień, raportów oraz prezentacji na potrzeby Spółki
  • współpraca z kadrą zarządzającą
  • inne czynności usprawniające działanie Strefy

Wymagania

  • umiejętność zarządzania zadaniami, czasem, zespołem
  • znajomość Pakietu Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • zdolność analitycznego myślenia i dbania o szczegóły
  • umiejętność przetwarzania dużej ilości informacji
  • do aplikowania zapraszamy również absolwentów szkół wyższych

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • znajomość programu SAP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • wdrożenie stanowiskowe i wsparcie na każdym etapie realizowania zadań
  • możliwość rozwoju/ awansu i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji

za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Będąc świadomym swoich praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”), jak również z ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) (dalej „UODO”), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HuaPol Telekom Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa (KRS 0000618646) danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Poznaj

HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych. Naszym strategicznym celem jest budowanie najwyższej jakości sieci, charakteryzującej się niezakłóconym funkcjonowaniem. Gwarantujemy także wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.