Specjalista ds. Kadr i Płac [rekrutacja online]

Lisner Service

Poznań

35 dni temu

Lider branży spożywczej, firma Lisner, w związku z nieustannym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów do Działu Personalnego na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Sporządzanie list płac,
  • Sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PEFRON, US,
  • Przygotowywanie zestawień, statystyk i raportów dotyczących zatrudnienia,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, regulacjach dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych i przekładanie ich na codzienną praktykę,
  • Bieżąca obsługa pracowników.
Wymagania:
  • Praktyczna, głęboka znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych,
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kadrowo-płacowym w firmie odznaczającej się złożonością systemów wynagradzania,
  • Dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Ms. Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • Pozytywne podejście do ludzi i pracy,
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych i pogłębienia wiedzy,
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych procesów i standardów w obszarze kadrowym,
  • Przyjazną atmosferę w zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa).
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą, której treść znalduje się pod linkiem: klauzula informacyjna.

Poznaj

Lisner Poznań Sp z o.o. Sp.k.

Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firma Lisner to wiodący producent przetworów rybnych i nie tylko. W portfolio naszych produktów znajdują się dania rybne, śledziki, łososie i krewetki „na raz”, jak również sałatki makaronowe oraz warzywne, pasty i hummusy. Jesteśmy certyfikowani przez międzynarodowe organizacje, np. IFS / BRC. Praca u nas to codzienna nauka od ekspertów w swojej dziedzinie w całej grupie Müller, do której należymy.

Proces rekrutacji

KrokPrzesłanie CV
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie
KrokPropozycja współpracy
KrokFeedback
Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac