Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław

22 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Obecnie do Centrali naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie/ Wrocław
Nr ref.: A1/02/2018

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej pracowników oddelegowanych,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników oddelegowanych,
  • Kierowanie na okresowe badania lekarskie,
  • Wyjaśnianie różnic w wynagrodzeniach,
  • Sporządzanie pism wymaganych przez instytucje publiczne.
  • Obsługa infolinii Help Desk dla pracowników oddelegowanych.

Oczekujemy:

  • Min. 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Enova,
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o holenderskich korzeniach wśród otwartych i doświadczonych specjalistów,
  • Propozycję współpracy w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kina, teatru itp.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (589)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1709)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)