Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Piekarnia Bagietka Renata Jackowska, Rafał Strąk Sp. J.

Radziszewo, Gryfino, Szczecin

142 dni temu

Ogłoszenie numer: 1968290, z dnia 2018-06-01

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 15-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży, a także dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Radziszewo, Gryfino, Szczecin

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo-płacowa,
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Prowadzenia akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Kontrolowanie wygasających umów o pracę, badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Merytoryczna wiedza z zakresu kadr i płac,
  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy,
  • Umiejętność pracy z dużą ilość różnorodnych informacji, danych, terminów,
  • Doskonała organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Dodatki pozapłacowe tj. prywatna opieka lekarska, współfinansowanie kart Multisport,
  • Bardzo duże możliwości rozwoju,
  • Możliwość kreowania miejsca pracy,
  • Niecodzienne wyzwania.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac