Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac

MDM NT sp. z o.o.

Bielsko-Biała

125 dni temu

Ogłoszenie numer: 2280446, z dnia 2019-02-12

W związku z dynamicznym rozwojem firma MDM NT Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem zatrudnienia
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • naliczanie wynagrodzeń oraz podatku dochodowego i składek ZUS pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji, raportów i sprawozdań do ZUS, US, GUS oraz bieżąca współpraca z tymi instytucjami
  • sporządzanie rocznych rozliczeń dla pracowników i zleceniobiorców (PIT-11)

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość obsługi programu Płatnik
  • znajomość programu IFS mile widziana
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pakiet szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Poznaj

Firma mdm®NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i jest producentem wysokiej jakości filmów paroprzepuszczalnych wytwarzanych na bazie TPU (termoplastyczny poliuretan) i PP/PE (polipropylen / polietylen), filmów paroizolacyjnych na bazie PP i PE oraz akcesoriów dachowych. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne laminaty, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe. Dzięki stosowaniu zaawansowanej technologii, produkty mdm® charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi. Absolutnym priorytetem dla firmy jest najwyższa jakość oferowanych wyrobów, z których wiele posiada międzynarodowe certyfikaty jakości (BBA, CSTB, ZVDH).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (62)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (283)
Toruń (177)
Lubelskie:
Lublin (249)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (82)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2244)
Radom (184)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (82)