Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

FOR-NET S.A.

Kraków

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 2401389, z dnia 2019-04-17

Firma FOR-NET S.A. od lat należy do czołówki najbardziej zaufanych polskich firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Stabilny rozwój, wysoka skuteczność i nieustanne poszerzanie kompetencji sprawiły, że firma zbudowała wizerunek wiarygodnego i pewnego partnera.

Firma FOR-NET S.A. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników i zleceniobiorców oraz innych dokumentów z zakresu prawa pracy),
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilno-prawnych, sporządzanie list płac,
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowników i zwolnień lekarskich,
  • sporządzanie i wysyłanie informacji ZUS w zakresie zgłaszania, weryfikacji i aktualizacji danych oraz wyrejestrowywanie z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych pracowników i członków rodzin,
  • kierowanie zatrudnianych pracowników na badania wstępne, okresowe i kontrolne oraz nadzorowanie terminowości badań okresowych,
  • nadzorowanie terminowości przeprowadzania szkoleń BHP,
  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników oraz ZUS,
  • rozliczanie benefitów i świadczeń pracowniczych,
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji do ZUS, US, PFRON,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby GUS, ZUS i PFRON oraz innych zestawień kadrowo-płacowych,
  • kontrolowanie i dostosowywanie regulaminów spółki i dokumentów pracowniczych do obowiązujących przepisów prawa pracy i przepisów BHP,
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie Wyższe Ekonomiczne lub Specjalności Zarządzanie Zasobami Ludzkimi,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,
  • zaawansowana znajomość pakietu Ms Office (Excel),
  • znajomość programu Comarch Optima oraz Płatnik,
  • dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • prywatną opiekę medyczną już od pierwszego dnia pracy;
  • dofinansowanie do programu sportowego MultiSport.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Specjalista ds. Kadr i Płac Praca Specjalista ds. Kadr i Płac

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (66)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (238)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2015)
Radom (171)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (80)