Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Klient portalu Praca.pl

Poznań

386 dni temu

Ogłoszenie numer: 2431127, z dnia 2019-05-17

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych pracowników. Doceniamy osoby z doświadczeniem. Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Obsługa kadrowo – płacowa,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej stosunku pracy zatrudnionych pracowników,
  • Zgłaszanie do ZUS informacji o powstaniu, zmianach oraz ustaniu obowiązku ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania

  • Wiedza merytoryczna z zakresu kadr, płac, ZUS, podatku dochodowego od osób fizycznych itp.,
  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ordynacji podatkowej,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane dobra znajomość systemu kadrowo-placowego Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Doskonała organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w firmie produkcyjnej
  • Pracę od poniedziałku do piątku, od 7:30-15:30
  • Pracę w młodym i zgranym zespole,
  • Kartę Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • Codziennie zdrowe przekąski owoce, warzywa, sałatki, jogurty i kanapki,
  • Ciastka oraz cukierki