Specjalista ds. kadr i płac

Kancelaria Rachunkowa Kapitał Sp. z o.o.

Wieliczka

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 2654226, z dnia 2019-09-13

Kancelaria Rachunkowa "Kapitał" Sp. z o.o. to biuro księgowe zajmujące się księgową i kadrowo-płacową obsługą firm. Prowadzimy książki przychodów i rozchodów jak i pełną księgowość spółek.

Miejsce pracy: małopolskie / Wieliczka

Opis stanowiska

  • prowadzenie akt pracowniczych,
  • sporządzanie list płac oraz umów,
  • prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS i deklaracji PFRON

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych,
  • znajomość przepisów kadrowo-płacowych,
  • znajomość programów Comarch Optima oraz Płatnik

Oferujemy

  • umowę o pracę na 1/2 lub 3/4 etatu (z możliwością zwiększenia do pełnego etatu)
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac