Specjalista ds. Kadr i Płac

Klient portalu Praca.pl

Wrocław

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4489442, z dnia 2021-04-08

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Sporządzanie list płac i naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców,
  • Prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,PPK,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów oraz wystawianie zaświadczeń,
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Współpraca z urzędami i organami kontroli, w tym korespondencja z komornikami,
  • Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,
  • Współpraca w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, PFRON, GUS, Kancelarie Komornicze),
  • Ewidencja i administracja zajęć komorniczych oraz innych potrąceń z wynagrodzenia.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w kompleksowym prowadzeniu kadr i płac - minimum 2 lata,
  • Znajomość przepisów prawa pracy, w tym ewidencja czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych oraz aktualnych przepisów wykonawczych,
  • Umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Terminowość i dokładność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników,
  • Benefity: pakiet MULTISPORT, ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac