Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadr i rekrutacji (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Wałbrzych

312 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr ref.: SRK/WAL/0817
Obowiązki:
  • sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe),
  • sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, etc.,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • archiwizowanie dokumentacji,
  • sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • komunikatywność,
  • dokładność i rzetelność, samodzielność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • zdobycie doświadczenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji