Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. kadrowych

Stowarzyszenie SIEMACHA

Kraków

20 godz. temu

Od ponad 25 lat prowadzimy placówkę wsparcia dziennego typu specjalistycznego dla 210 dzieci i młodzieży z Krakowa - SIEMACHA Spot ul. Długa 42.
Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Naszej pracy przyświeca motto "Potrzebna cała wioska, aby wychować jedno dziecko".
Jeśli zatem jesteś gotowy/a pracować z zaangażowaniem, zespołowo i brać odpowiedzialność za swoje działania, to zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Kraków
obowiązki:
  • prawidłowe, bezbłędne i terminowe rozliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • zgodne z przepisami prowadzenie spraw kadrowych, opracowywanie umów o pracę i umów cywilno – prawnych
  • współpraca z instytucjami kontrolującymi
  • znajomość zasad rozliczania czasu pracy
  • ewidencjonowanie nieobecności, przyjęć i zwolnień pracowników
  • sporządzanie koniecznych raportów i deklaracji dla ZUS, Urzędu Skarbowego, Pfron, GUS oraz innych instytucji
wymagania:
  • obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • niekaralność
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i nastawienia na współpracę
  • znajomość aktualnej ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych
  • znajomość aktualnej ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO
  • znajomość systemów pakietu Office oraz programu eNova
  • referencje
oferujemy
  • stabilną pracę w dynamicznym Stowarzyszeniu działającym 25 lat
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Naszą misję społeczną realizujemy w oparciu o pięć statutowych wartości, takich jak: jawność, trwałość, systemowość, przywództwo oraz jakość.

Pomagamy poszukającym wsparcia młodym ludziom. Wspólnie odkrywamy świat wartości i głębię osobistych potencjałów.

Wzmacniamy wzajemne zaufanie, więzi społeczne i obywatelskie zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności za siebie i innych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych

Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...
Specjalista ds. Kadrowych Praca Specjalista ds. Kadrowych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie SIEMACHA.