Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. komunikacji

Urząd Dozoru Technicznego

Warszawa

34 dni temu

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 26.1/DK/7/2019
Kluczowe obowiązki:
  • Planowanie i realizowanie działań związanych z udziałem UDT w zewnętrznych wydarzeniach branżowych.
  • Organizowanie wewnętrznych wydarzeń popularyzacyjnych.
  • Przygotowywanie projektów wewnętrznych materiałów informacyjnych Przygotowywanie treści publikowanych w źródłach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prowadzenie stron www UDT oraz profili UDT w mediach społecznościowych Monitoring mediów.
  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami.
  • Przygotowywanie i koordynacja umów zakupowych.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe I stopnia lub średnie, preferowane kierunki marketing, dziennikarstwo, grafika komputerowa lub kierunki pokrewne.
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zakresem zadań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.
  • Znajomość narzędzi komunikacji: prasa, internet, event marketingowy, newsletter, BTL, ATL, ambient media, social media.
  • Znajomość programów do edycji tekstów, obrazów, grafik, HTML/ Joomla oraz oprogramowania MS Office.
  • Sprawność w poszukiwaniu i analizowaniu informacji.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i samoorganizacja.
  • Komunikatywność, myślenie analityczne.
  • Otwartość na zmiany i umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • Umowę na zastępstwo.
  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o ponad 105-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.,
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • Szeroki pakiet szkoleń i świadczeń pozapłacowych.
Aplikując (klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij”) wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych innych niż określone w art. 22 1 Kodeksu Pracy zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez okres 12 miesięcy od ich przekazania na potrzeby realizacji procesu rekrutacji w Urzędzie Dozoru Technicznego, ul. Szczęśliwicka 34, Warszawa (02-353).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Public Relations

Specjalista ds. Public Relations to osoba odpowiedzialna za opracowywanie i realizację strategii w zakresie wizerunku rynkowego przedsiębiorstwa. Zakres zadań specjalisty PR obejmuje wiele dziedzin. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie działań z zakresu media relations, tworzenie i aktualizacja baz mediów i klientów firmy, budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, ...
Specjalista ds. Public Relations Praca Specjalista ds. Public Relations

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (594)
Wałbrzych (57)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (127)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (786)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (71)
Mazowieckie:
Warszawa (1852)
Radom (158)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (63)