Specjalista ds. Konsolidacji i Raportowania Giełdowego
Grupa Amica
Poznań, Bułgarska 17, stadion miejski
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
Praca częściowo zdalna - poniedziałki i piątki zdalnie
2 dni temu
Miejsce pracy: Poznań, Bułgarska 17, stadion miejski
Główne zadania:
  • Konsolidacja sprawozdań finansowych, weryfikacja danych wsadowych oraz korekt konsolidacyjnych;
  • Bieżąca współpraca z podmiotami powiązanymi oraz biurami rachunkowymi obsługującymi krajowe i zagraniczne Spółki Grupy;
  • Udział w projektach finansowych w ramach Grupy (nowe inwestycje, implementacja nowych procesów);
  • Uzgadnianie transakcji wewnątrzgrupowych oraz wyjaśnianie powstałych różnic;
  • Współpraca z firmą audytorską przeprowadzającą badanie sprawozdań finansowych (pakietów sprawozdawczych);
  • Samodzielna analiza i rozwiązywanie problemów merytorycznych z zakresu sprawozdawczości (implementacja nowych MSR/MSSF w Grupie);
  • Podejmowanie działań w celu optymalizacji procesów związanych z konsolidacją oraz finansami;
  • Przygotowywanie zestawień i raportów dla celów zarządczych.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku (w działach sprawozdawczości; audytu finansowego; kontrolingu);
  • Wykształcenie wyższe – kierunki ekonomiczne lub finansowe;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne;
  • Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość oraz otwartość na nowe zagadnienia;
  • Znajomość SAP – mile widziana.
Oferujmy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • praca hybrydowa – praca zdalna w poniedziałki i piątki;
  • ruchome godziny pracy - możliwość rozpoczęcia pracy od 6:00 do 10:00;
  • interesujący pakiet benefitów (między innymi zniżki na firmowe produkty, kursy językowe online, możliwość korzystania z pakietu Medicover i karty Multisport oraz grupowego ubezpieczenia zdrowotnego PZU).

Amica S.A.

Dział Konsolidacji i Raportowania Finansowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Grupa Amica

Czy wiesz, że:
• Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
• Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
• Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
• Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
• W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości.