Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Kontroli Jakości i Stanów Magazynowych

Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.

Wojkowice

86 dni temu

„Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga
1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojkowice

Zadania:

  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Kontrola jakościowa produktów,
  • Rozpatrywanie reklamacji Klienta,
  • Analiza bieżących problemów jakościowych dotyczących procesów logistycznych,
  • Tworzenie raportów na potrzeby firmy,
  • Przygotowywanie dokumentacji procesowej.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie komunikatywnym),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi (WMS),
  • Bardzo dobra organizacja pracy, nastawiona na samodzielne wykonywanie obowiązków,
  • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Zaangażowanie w wykonywane czynności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju i zdobycie wiedzy praktycznej od specjalistów z branży,
    w zakresie kontroli jakości i stanów magazynowych,
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów,
  • Dostęp do bezpłatnej opieki medycznej, dofinansowania do Karty Multisport i innych benefitów pozapłacowych.

Poznaj stanowisko: Administrator Stanów Magazynowych

Specjalista Administrator Stanów Magazynowych to osoba, która jest odpowiedzialna za administrację stanów magazynowych obsługiwanych przedsiębiorstw. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: administrowanie danymi w komputerowym systemie magazynowym, przyjmowanie towaru, przygotowywanie wysyłek, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, przygotowywanie stosownych dokumentów ...
Administrator Stanów Magazynowych Praca Administrator Stanów Magazynowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (799)
Wałbrzych (47)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (891)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1990)
Radom (151)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (155)
Nysa (63)